Nowy kierunek studiów inżynierskich NANOTECHNOLOGIA

Zapraszamy na nowy kierunek Nanotechnologia - studia stacjonarne, inżynierskie, siedmiosemestralne.

Po ukończeniu kierunku Nanotechnologia student nabędzie kompetencje pozwalające na projektowanie, wytwarzanie oraz weryfikowanie nowych materiałów i nanomateriałów wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu takich jak: ekoenergetyka, bioinżynieria, biomedycyna, kosmetologia, mikro i nanoelektronika, farmaceutyka itp.;

Oferujemy do wyboru dwie specjalności: „Materiały dla ekoenergetyki” oraz „Nanomateriały w kosmetologii”, obierane przez studentów w trakcie czwartego semestru studiów.

Podstawą przyjęcia na nowy kierunek jest zarejestrowanie się w systemie rekrutacyjnym, który otwiera się 29 maja 2023 r.

Harmonogram rekrutacyjny na rok akademicki 2023/2024.

Szczegółowe informacje o kierunku Nanotechnologia znajdują się na stronie Oferta edukacyjna Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz szczegółowe zasady rekrutacyjne.

Zapraszamy do śledzenia aktualnych informacji na stronie rekrutacyjnej.