Nowy kierunek studiów inżynierskich OPTOMETRIA

Zapraszamy na nowy kierunek Optometria - studia stacjonarne oraz niestacjonarne, inżynierskie, siedmiosemestralne.

Po ukończeniu kierunku Optometria student nabędzie kompetencje niezbędne do wykonywania przyszłego zawodu optometrysty, wchodzącego w skład systemu ochrony zdrowia jak i szeroką i gruntowną wiedzę z dziedziny nauk ścisłych i przyrodniczych oraz nauk medycznych, która umożliwi podjęcie studiów II stopnia i uzyskanie pełnych kompetencji zawodowych.

Podstawą przyjęcia na nowy kierunek jest zarejestrowanie się w systemie rekrutacyjnym, który otwiera się 29 maja 2023 r.

Harmonogram rekrutacyjny na rok akademicki 2023/2024.

Szczegółowe informacje o kierunku Optometria znajdują się na stronie Oferta edukacyjna Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz szczegółowe zasady rekrutacyjne.

Zapraszamy do śledzenia aktualnych informacji na stronie rekrutacyjnej.