Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Lublinie zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt.: „Nowy program – nowe możliwości. Aktualne zestawienie konkursów w programie Horyzont Europa”. Zaproszenie jest skierowane do pracowników uczelni wyższych, instytutów badawczych, jak i przedsiębiorców oraz przedstawicieli innych instytucji, zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania w programie.

Wydarzenie zrealizowane będzie na platformie internetowej Webex. Aby zalogować się na szkolenie wystarczy przeglądarka internetowa, nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej RPK Lublin: http://www.rpklublin.pl/1517,28-pazdziernika-2021-r

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 października br. Szkolenie odbędzie się 28 października (czwartek) w godz. 12.00-13.00.