XXXIII Forum Ekonomiczne w Karpaczu

W dniach 3-5 września br., w Karpaczu odbyło się XXXIII Forum Ekonomiczne. Forum Ekonomiczne jest największą międzynarodową konferencją polityczno-gospodarczą w Europie Środkowej i Wschodniej. Dyskutuje się na niej nie tylko o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów, ale także przedstawia konkretne rozwiązania i innowacyjne idee.

W tym roku w Karpaczu swoją obecność potwierdziło prawie 6000 osób, które uczestniczyły w niemal 600 panelach, debatach, dyskusjach, spotkaniach autorskich i prezentacjach.

Uniwersytet Rzeszowski reprezentował dr hab. Józef Cebulski, prof. UR - Prorektor ds. Kolegium Nauk Przyrodniczych.
Dr hab. Józef Cebulski, prof. UR wziął udział w panelu pn. "Od surowców krytycznych do półprzewodników o krytycznych punktach gospodarki". Cały panel moderował Jakub Wiech z Energetyka24.com.

Panel współtworzyli ponadto: Kasjan Wyligała z Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP, Mariusz Strojny ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Herbert Wirth z Politechniki Wrocławskiej oraz Gabor Papp z Instytutu Spraw Zagranicznych i Handlu.

Więcej informacji na temat Forum Ekonomicznego na stornie internetowej.