KONKURS dla studentów - "Transformacja cyrkularna - opracowanie strategii symbiozy przemysłowej"

Drodzy Studenci,
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Transformacja cyrkularna - opracowanie strategii symbiozy przemysłowej", organizowanym przez Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju. Konkurs jest częścią Circular Week 2024 i ma na celu zwiększenie wiedzy na temat symbiozy przemysłowej w kontekście przejścia na gospodarkę o obiegu zamkniętym, rozwój pomysłów w interdyscyplinarnych zespołach i umożliwienie nawiązywania kontaktów międzynarodowych.

Kluczowe informacje:
Dla kogo: studenci studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich (z uczelni polskich i zagranicznych). Można rejestrować się indywidualnie lub w zespołach składających się z 3-5 członków z co najmniej dwóch różnych uniwersytetów.
Cel: Opracowanie kompleksowej strategii symbiozy przemysłowej, uwzględniającej innowacyjne rozwiązania, analizę rynku, plany wdrożenia oraz strategie marketingowe.
Ważne terminy:
Termin rejestracji: 31 lipca 2024
Ogłoszenie formacji zespołów: 20 sierpnia 2024
Termin składania prac: 10 października 2024
Wielki Finał: 22 października 2024 w Warszawie (format hybrydowy)
Zadanie konkursowe: Opracowanie strategii symbiozy przemysłowej w formie prezentacji multimedialnej (maks. 35 slajdów) oraz opisu w formacie PDF (maks. 4 000 znaków).
Nagrody:
Nagroda Główna: 5 000 PLN oraz możliwość prezentacji na European Sustainability Congress w Warszawie
Miejsce II: 3 000 PLN o
Miejsce III: 2 000 PLN
Dołączcie do Konkursu i razem z nami buduj, zrównoważoną i cyrkularną przyszłość.
Z pozdrowieniami, Zespół z Instytutu Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju

English Version - WERSJA ANGIELSKA