AKTUALNIE TRWA REKRUTACJA na XV EDYCJĘ Kursu Szkolenie specjalizacyjne z zakresu ORGANIZACJI POMOCY SPOŁECZNEJ

AKTUALNIE TRWA REKRUTACJA na XV EDYCJĘ
Kursu Szkolenie specjalizacyjne z zakresu ORGANIZACJI POMOCY SPOŁECZNEJ

Uprzejmie Państwa zapraszamy do rekrutacji na XV EDYCJĘ Kursu Szkolenie specjalizacyjne z zakresu ORGANIZACJI POMOCY SPOŁECZNEJ. Jego ukończenie daje uprawnienia do kierowania jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 26 września 2012 w sprawie specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej.

Szkolenie jest ofertą dla osób pracujących (w instytucjach publicznych i niepublicznych) w szeroko rozumianym systemie pomocy społecznej – kierujących lub przygotowujących się do zarządzania jednostkami pomocy społecznej. W „Szkoleniu” tym mogą uczestniczyć także studenci i absolwenci różnych kierunków studiów.

Rekrutacja na w/w Kurs Szkolenie odbywa się drogą elektroniczną:

Koszt Kursu Szkolenie specjalizacyjne z zakresu organizacji pomocy społecznej:
3 400 zł.

Osoby zainteresowane XV EDYCJĄ Kursu Szkolenie specjalizacyjne z zakresu organizacji pomocy społecznej prosimy o kontakt z Panią mgr Grażyną Bojdą z Sekretariatu Instytutu Nauk Socjologicznych Uniwersytetu Rzeszowskiego, telefon: 17 872 13 30, e-mail: ops_specjalizacja@ur.edu.pl

Z wyrazami szacunku,

Dr Małgorzata Bozacka

Kierownik Kursu Szkolenie specjalizacyjne z zakresu organizacji pomocy społecznej