Interdyscyplinarna i międzyśrodowiskowa Konferencja Naukowa „Osamotnienie jednostki w społeczeństwie”

Na Uniwersytecie Rzeszowskim w dniach 29-30.09.2023 r. odbędzie się interdyscyplinarna i międzyśrodowiskowa Konferencja Naukowa „Osamotnienie jednostki w społeczeństwie”, połączona z obchodami dwóch Jubileuszy: 40-lecia pracy naukowej dr hab. Krystyny Leśniak-Moczuk, prof. UR i 10-lecia utworzonego przez Nią ruchu społecznego Krystyn na Podkarpaciu.

Patronaty honorowe na tymi wydarzeniami objęło 26 instytucji i organizacji, w tym rektorzy Uniwersytetu Rzeszowskiego, posłowie RP i UE, senatorowie RP, wojewoda podkarpacki, samorządy województwa podkarpackiego i organizacje społeczne. Patronami medialnym są regionalne pisma, rozgłośnie radiowe i TVP3.