XI Edycja Konferencji "Badania Naukowe z Perspektyw Studenta"

15 grudnia 2022 r. w Instytucie Ekonomii i Finansów odbyła się XI Edycja Konferencji "Badania Naukowe z Perspektyw Studenta". Konferencja została zorganizowana przez Koło Naukowe Liderzy Biznesu.

Podczas XI edycji konferencji studentom z Koła Naukowego towarzyszyli przedstawiciele uczelni zza granicy. Cała konferencja odbyła się w języku angielskim.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia. W szczególności opiekunom Koła Naukowego, zaproszonym gościom oraz Komisji Konkursowej.

Partnerami konferencji byli: Deloitte CE BSC, RARR Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.
Gratulujemy wszystkim prelegentom. Konkurs wystąpień wyłonił zwycięzców, jednak wygłoszenie referatu w języku angielskim wymagało świetnego przygotowania.