Druga Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Finanse i bezpieczeństwo ekonomiczne Polski”

W dniach 18-19 czerwca 2023 r. Katedra Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Rzeszowskiego zorganizowała w Ulanowie Drugą Ogólnopolską Konferencję Naukową „Finanse i bezpieczeństwo ekonomiczne Polski”. Przewodniczącym Rady Naukowej był prof. dr hab. Jerzy Kitowski, Kierownik Katedry Finansów i Rachunkowości, natomiast przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego był dr Wojciech Lichota z ww. Katedry.

W konferencji udział wzięło 40 osób reprezentujących środowisko naukowe, przedsiębiorców i praktyków. Goszczono przedstawicieli 11 Polskich i 2 Ukraińskich uczelni. Wygłoszono 15 referatów z zakresu m.in. finansów i bezpieczeństwa ekonomicznego.

Konferencja została zorganizowana przy współudziale studentów Sekcji Analizy finansowej Koła Naukowego Liderzy Biznesu. Partnerem Konferencji była Huta Stalowa Wola S.A.