Wykład poświęcony austriackiej szkole ekonomii

Z przykrością informujemy o odwołaniu wykładu otwartego pt. ,,Wstęp do austriackiej szkoły ekonomii'', co nastąpiło z przyczyn niezależnych od Organizatorów. Wydarzenie miało odbyć się 14 marca 2024 r. o godz. 9:45 w sali C5. Z góry dziękujemy za zainteresowanie. O nadchodzących wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE) ma zaszczyt zaprosić Państwa na otwarty wykład poświęcony austriackiej szkole ekonomii. Wydarzenie odbędzie się 14 marca (czwartek) o godzinie 9:45 w sali nr C5, na terenie Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Celem spotkania jest przedstawienie kluczowych założeń austriackiej szkoły ekonomii, a także omówienie jej wpływu na współczesną myśl ekonomiczną. Wykład będzie okazją do zdobycia wiedzy oraz do zaangażowania się w dyskusję z ekspertami w tej dziedzinie.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Udział jest otwarty dla szerokiej publiczności, w tym studentów, pracowników akademickich oraz wszystkich osób zainteresowanych ekonomią.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wykładzie i dołączenia do nas w poszerzaniu horyzontów wiedzy ekonomicznej.

Zarząd Koła Naukowego UR Liderzy Biznesu oraz Koła Naukowego Ekonomistów „Interkreator”.