XIII Edycja Konferencji „Badania Naukowe z Perspektywy Studenta"

W dniu 14 grudnia 2023 r. w Instytucie Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyła się XIII Edycja Konferencji „Badania Naukowe z Perspektywy Studenta", która została zorganizowana przez Koło Naukowe UR Liderzy Biznesu.

Przybyłych gości i studentów powitała Prezes Koła Naukowego UR Liderzy Biznesu - Izabela Wilk, a następnie głos zabrał Opiekun Koła - dr hab. Grzegorz Hajduk, prof. UR.

Gościem specjalnym był Pan Dariusz Baran, który w porywający sposób opowiedział o bardzo ważnych i aktualnych zagadnieniach, przedstawiając temat "Współczesne wyzwania bankowości".

Po wystąpieniu eksperta rozpoczęła się sesja studencka, podczas której studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego przedstawili wyniki swoich badań oraz podzielili się swoimi spostrzeżeniami.

W tej części odbył się również Konkurs Wystąpień. Wyłonienie zwycięzców nie byłoby jednak możliwe bez Komisji Oceniającej, w skład której weszli: dr hab. Grzegorz Hajduk, prof. UR oraz dr Magdalena Wiercioch, a także mgr Magdalena Suraj.

Klasyfikacja konkursowa prezentuje się następująco:

1 miejsce: Magdalena Złotnik i Olga Kaczor

2 miejsce: Igor Barnaś i Jakub Bosek

3 miejsce: Wioletta Frodyma

Podczas konferencji odbył się również konkurs dla publiczności, w którym zwyciężyła Aneta Wolak, która wykazała się ogromną wiedzą oraz zaangażowaniem.

Konferencja ta była znakomitą okazją do wymiany myśli, naukowego dialogu i nawiązywania nowych kontaktów.

Wielkie gratulacje dla zwycięzców, ale i wszystkich prelegentów, którzy zwiększyli studencki kapitał wiedzy swoimi wystąpieniami oraz serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w zorganizowanie i przeprowadzenie niniejszego wydarzenia.

Partnerami konferencji byli:

Deloitte Central Europe Business Services Center