XIV Edycja Konferencji „Badania Naukowe z Perspektywy Studenta”

📚 XIV Edycja Konferencji „Badania Naukowe z Perspektywy Studenta” przeszła do historii!
🌟 Z ogromną radością ogłaszamy, że 16 maja 2024 r. w Instytut Ekonomii i Finansów UR odbyła się kolejna edycja naszej konferencji. To był intensywny czas pełen naukowych dyskusji, wymiany doświadczeń i nowych inspiracji.
Prezes Koła Naukowego UR Liderzy Biznesu, Izabela Wilk, przywitała wszystkich obecnych na niniejszej konferencji. Natomiast uroczystego otwarcia konferencji dokonał Dyrektor Instytutu Ekonomii i Finansów UR, Pan Profesor Ryszard Kata.
Mieliśmy również zaszczyt wysłuchać Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego Roku Edukacji Ekonomicznej 2024, Pana Waldemara Zbytka. W trakcie swojego wystąpienia zatytułowanego „Ekonomia, finanse, przedsiębiorczość - wyzwania współczesnego świata” opowiedział o największych problemach współczesnego świata, a także przedstawił ideę Roku Edukacji Ekonomicznej 2024.
Podczas niniejszej konferencji odbył się także konkurs wystąpień, podczas którego nagrodzeni zostali:
🥇 Pierwsze miejsce: Magdalena Złotnik
🥈 Drugie miejsce: Paulina Pasierb
🥉 Trzecie miejsce: Anna Zegarowska i Faustyna Łącka
🔵Bardzo dziękujemy Komisji Oceniającej, w skład której weszli: Pan Profesor Grzegorz Hajduk, Pani Doktor Magdalena Wiercioch, Pani Magister Magdalena Suraj. Dziękujemy za wszelkie uwagi oraz wskazówki, które niewątpliwie przyczynią się do doskonalenia umiejętności z zakresu wystąpień publicznych!
🔵Serdecznie dziękujemy wszystkim prelegentom, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami. Wasze wystąpienia nie tylko wzbogaciły program konferencji, ale również zachęciły do głębszego zastanowienia się nad wieloma istotnymi kwestiami naukowymi.
🔵Wręczyliśmy również specjalną nagrodę dla jednej osoby z publiczności, która wykazała się wiedzą oraz spostrzegawczością. Gratulacje dla Dominika Szczygła.
🔵Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy przyczynili się do tego, że wydarzenie to było tak owocne i inspirujące.
🙏 Partnerzy
Wyjątkowe podziękowania kierujemy do naszych Partnerów: Deloitte CE Business Services Center, Nowoczesne Zarządzanie Biznesem oraz Profit Journal. Dzięki Państwu możliwe było stworzenie profesjonalnego środowiska, które sprzyjało naukowej debacie i rozwojowi.
📅 Do zobaczenia na kolejnej edycji!
Mamy nadzieję, że dołączycie do nas ponownie w przyszłej edycji, aby kontynuować tą ekscytującą podróż przez świat nauki. Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów informacyjnych, aby nie przegapić informacji o nadchodzących wydarzeniach