Wizyta prof. Yuriy Fedun w ramach programu Erasmus+ Staff Mobility for Teaching

W dniach 6-10 marca 2023 roku w ramach programu Erasmus+ Staff Mobility for Teaching, gościł w Instytucie Nauk o Polityce prof. Yuriy Fedun, prodziekan Wydziału Stosunków Międzynarodowych Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego im. Iwana Franki, wraz z małżonką, prof. Maryaną Fedun, nauczycielką akademicką tego wydziału. Prof. Fedun, specjalizujący się w problematyce międzynarodowego handlu oraz polityce zrównoważonego rozwoju Unii Europejskiej, przeprowadził zajęcia dla studentów kierunku Studia Europejskie z zakresu badanej przez siebie problematyki. Goście z Ukrainy mieli również okazję zapoznać się z funkcjonowaniem Instytutu oraz obejrzeć infrastrukturę Uniwersytetu Rzeszowskiego. Opiekę nad gośćmi podczas pobytu w Rzeszowie sprawowali: wicedyrektor Instytutu Nauk o Polityce dr Maciej Milczanowski oraz kierownik Zakładu Myśli Politycznej i Teorii Polityki prof. Tomasz Koziełło.