Dla Studentów w Międzynarodowy Dzień Studenta - Adwokat na Uczelni

Prorektor ds. Kolegium Nauk Społecznych Uniwersytetu Rzeszowskiego, prof. dr hab. Elżbieta Feret oraz Dyrektor Instytutu Nauk Prawnych, dr hab. Renata Świrgoń-Skok, prof. UR zapraszają studentów na kolejne spotkanie organizowane w ramach akcji "Adwokat na uczelni".  Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się więcej o aplikacji adwokackiej i zawodzie adwokata oraz uzyskać informacje na temat roli jaką pełni samorząd adwokacki.

Dzień Adwokata organizowany jest przez Naczelną Radę Adwokacką i Komisję Wizerunku NRA z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta. Po raz pierwszy spotkanie odbyło się 17 listopada 2022 r. w 22 uczelniach wyższych w całej Polsce, w tym również w Uniwersytecie Rzeszowskim.

Spotkanie odbędzie się 15 listopada 2023 r. o godz. 11.30 w sali nr 46 w budynku A2 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ulicy Kopisto 2a.