Konferencja i Szkoła Pedeutologiczna

Kolegium Nauk Społecznych
Instytut Pedagogiki

serdecznie zapraszają do udziału w II Konferencji i Szkole Pedeutologicznej
pt. Nauczyciel jako współkreator przemian szkoły,

która odbędzie się 22-23 listopada 2024 r. w Rzeszowie

Konferencja i Szkoła Pedeutologiczna kierowana jest do nauczycieli, pracowników akademickich, pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów oraz osób zarządzających placówkami oświatowymi, którzy są zainteresowani wdrażaniem nowych rozwiązań, metod i projektów w swojej codziennej pracy naukowej i zawodowej.
Tematyka II Konferencji i Szkoły Pedeutologicznej wpisuje się w podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2024/2025. Główne cele spotkania będą oscylowały wokół: integracji środowiska akademickiego i nauczycielskiego, wymiany doświadczeń pedagogicznych, doskonalenia warsztatu zawodowego oraz inspirowania do podejmowania nowych, innowacyjnych działań edukacyjnych na poziomie szkolnym i akademickim.
W ramach Konferencji i Szkoły Pedeutologicznej przewidywana jest część plenarna, panel dyskusyjny i część warsztatowa. Uczestnicy otrzymają poświadczenie udziału w konferencji oraz pakiet certyfikatów z warsztatów doskonalących.

Serdecznie zapraszamy Przewodnicząca Sekcji Pedeutologii KNP PAN - Prof. dr hab. Jolanta Szempruch,

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego - dr hab. Joanna Smyła, prof. UR

Program Konferencji: dzień 1,dzień 2.