Aktualności / News

Wizyta dr Anna Wołpiuk–Ochocińskiej w Uniwersytecie Zachodnioczeskim w Pilznie w ramach programu Erasmus+

W dniach 17-21 czerwca 2024 roku dr Anna Wołpiuk – Ochocińska, pracownik naszego Instytutu Psychologii odwiedziła Uniwersytet Zachodnioczeski w Pilznie w ramach programu Erasmus +. Pobyt miał charakter naukowo- dydaktyczny. Zaowocował zapoznaniem się z samym Uniwersytetem, ścieżką rozwoju pracowników i studentów, a także nawiązaniem współpracy naukowej.

Gorące podziękowania składam dr Jan Krotký, Dziekanowi Wydziału Pedagogicznego oraz doc. mgr. Danie Buršíková, Ph.D., szefowej Zakładu Psychologii za ciepłe przyjęcie, wspaniałą atmosferę i umożliwienie poznania Uniwersytetu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

On June 17-21, 2024, Dr. Anna Wołpiuk-Ochocińska, an employee of our Institute of Psychology, visited the University of West Bohemia in Plzeň as part of the Erasmus + program. The stay was of a scientific and didactic nature. It resulted in getting to know the University itself, the development path of e mployees and students, as well as the establishment of scientific cooperation.

I would like to express my warm thanks to Dr. Jan Krotký, Dean of the Faculty of Education, and doc. Mgr. Dana Buršíková, Ph.D., Head of the Department of Psychology, for the warm welcome, great atmosphere and opportunity to get to know the University.

University of West Bohemia