Kącik Rzeczniczki Praw Studenta

Początek roku akademickiego nadchodzi wielkimi krokami! Już nie możemy doczekać się spotkań z Wami na uniwersyteckich korytarzach!

W tym roku wraz z Rzeczniczką Praw Studenta SSUR chcemy przypomnieć Wam, jak ważna jest wiedza na temat praw i obowiązków Studenta. Dlatego mamy niespodziankę!

Od 2 października ruszamy ze stałym Kącikiem Rzeczniczki Praw Studenta na naszym Instagramie! Co 2 tygodnie, w poniedziałki o godz. 17.00 odnajdziecie na instastory serię grafik informacyjnych. Dzięki nim poznacie wszelkie najważniejsze prawa i obowiązki, jakie posiadacie jako Studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego!

Dodatkowo pragniemy Wam przypomnieć, że zawsze, gdy czujecie się zagubieni w kwestiach prawno-organizacyjnych na Uczelni, możecie głosić się do Rzeczniczki! Wiktoria oraz osoby, tworzące jej biuro są właśnie dla Was!
Wystarczy opisać swoją sprawę na mailu: rzecznikssur@urz.pl