Archiwum aktualności

3. edycja międzynarodowej konferencji pt. "Społeczne i etyczne wymiary przemian"

6 maja br. w salach Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie się kolejna edycja międzynarodowej konferencji naukowej pt. „Społeczne i etyczne wymiary przemian” (Social and ethical dimensions of changes). W tegorocznej edycji organizowanej przez nasz Instytut przy współpracy Wydziału Ekonomii i Nauk Społecznych Uniwersytetu Św. Stefana w Godollo (Węgry) oraz Wydziału Historii, Stosunków Międzynarodowych, Nauk Politycznych i Nauk o Komunikacji Uniwersytetu w Oradei (Rumunia), wystąpi 42 prelegentów (21 z Polski oraz 21 zagranicznych). Kolejna już edycja międzynarodowej konferencji jest jednym z efektów prowadzonej przez Instytut Socjologii owocnej współpracy międzynarodowej obejmującej nie tylko organizację konferencji, ale również wymianę danych naukowych, pozycji bibliotecznych oraz tworzenia wspólnych publikacji naukowych.

Program konferencji oraz plakat konferencyjny znajdą Państwo w załączniku.