Archiwum aktualności

Bezpłatne szkolenie pt. Projektowanie, konstruowanie i eksploatacja kursów kształcenia na odległość

Uniwersytet Rzeszowski
zaprasza nauczycieli akademickich
na bezpłatne szkolenie:

Projektowanie, konstruowanie i eksploatacja kursów kształcenia na odległość

organizowane w ramach projektu „UR – nowoczesność i przyszłość regionu’’

Termin szkolenia:

24-25.10.2015* - (2 x 8 godz. Lek. (45 min) – sale szkoleniowe na Uniwersytecie Rzeszowskim

*terminy  szkolenia mogą ulec zmianie

Wybrane tematy szkolenia:

Wprowadzenie do projektowania multimediów edukacyjnych

Wybrane komponenty przekazu multimedialnego

Możliwości pomiaru dydaktycznego na platformie LMS TeleEdu

Zajęcia praktyczne z wykorzystaniem programu TeleEdu Editor i platformy LMS TeleEdu

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej i dostarczenie jej do Biura Projektu do dnia 13.10.2015, w godzinach 9-15: ul. Rejtana 16c, pok. 024a,  35-959 Rzeszów.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie przez Komisję Rekrutacyjną zostaną o tym poinformowane drogą elektroniczną. W przypadku braku wolnych miejsc kandydat zostanie umieszczony na liście rezerwowej.

Szczegółowych informacji udziela Koordynatorka zadania, dr Katarzyna Walicka-Cupryś

tel. kom.608 46 15 83

Kandydaci zostaną wybrani przez Komisję Rekrutacyjną na podstawie poniższych kryteriów:

Kryteria formalne:

-   dostarczenie ankiety zgłoszeniowej,

- zatrudnienie na stanowisku pracownika dydaktycznego/naukowo-dydaktycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim;

Kryteria rozszerzające:

- otrzymane punkty za staż pracy: do 5 lat - 1 pkt., powyżej 5 lat – 2 pkt.

- w przypadku takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.