Centrum medyczne "Medyk" zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne

Centrum Medyczne MEDYK proponuje szereg specjalistycznych, nowoczesnych badań profilaktycznych (spoza obowiązkowych badań pracowniczych).

Cała akcja jest dla pracowników Uniwersytetu bezpłatna, na koszt Centrum Medycznego MEDYK, NFZ i MZ.

Akcja planowana jest w dwóch terminach:

06.12.2014r., w godzinach 8:00 - 16:00
13.12.2014r., w godzinach 8:00 - 16:00

Podstawą do uzyskania świadczeń przez pracownika będzie posiadanie przekazanego przez Centrum Medyczne Medyk kuponu oraz legitymacji / zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Na wyszczególnione na kuponie badania nie będzie wymagane skierowanie. Usługi będą realizowane w przychodni Centrum Medycznego MEDYK przy ul. Szopena 1.

Celem wykonania badań, konieczna będzie wcześniejsza rejestracja pod nr tel. kom. 519 177 880. Rejestracja trwa do dnia 4 grudnia 2014r.

Kupon uprawniający do badań jest zamieszczony jako plik PDF poniżej. Można go wydrukować i użyć do rejestracji. Oryginały dostępne w dwóch kancelariach:

• UR, budynek A2, pod adresem: Al. mjr. W. Kopisto 2 A
  • UR, budynek D2 ("Dworek"), pod adresem:  ul. Ćwiklińskiej 1