Archiwum aktualności

DEBATA AKADEMICKA "NIE CHCĘ CAŁUSA PRZEZ FACEBOOKA" - rzecz o relacjach w dobie komunikacji elektronicznej.

DEBATA AKADEMICKA
"NIE CHCĘ CAŁUSA PRZEZ FACEBOOKA"
rzecz o relacjach w dobie komunikacji elektronicznej

Wspólnoty działające przy Uniwersytecie Rzeszowskim i Kościele Akademickim zapraszają na debatę pt.: „Nie chcę całusa przez Facebooka”, która będzie miała miejsce 8 marca w Auli Głównej UR o godzinie 16:00.

W debacie wezmą udział:

Jola Szymańska - znana jako Hipster Katoliczka, która opowie o swojej drodze do Miłości,

Tomasz Gulak – motywator, pasjonat marketingu sieciowego i relacji międzyludzkich, założyciela bloga „Wyjdź przed Szereg”

Jakub Szymczuk – fotoreporter, który współpracuje z Gościem Niedzielnym, zdobywca nagrody Grand Press 2014 oraz Gloger -„ Siła Obrazu”.

Spotkanie otworzy Rektor UR a poprowadzi je mgr Marlena Pieniążek – asystent w Katedrze Pedagogiki Medialnej Wydziału Pedagogiki UR.

Podczas debaty będzie możliwość zadawania pytań oraz odniesienia się do wypowiedzi gości.

Patronat nad wydarzeniem objęli: JM Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego, Radio Feniks, Radio Via, Duszpasterstwo Akademickie „Emaus”, Wspólnota Magnalia Dei  Rzeszów oraz Koło Akademickie KSM przy UR.

Tego samego dnia o godzinie 20:00 w Kościele Akademickim pw. św. Jadwigi Królowej (Rejtana 21) odbędzie się Eucharystia z modlitwą o dobrego męża i żonę.