Archiwum aktualności

Festiwal Zdrowia w Sercu Miasta- specjalna edycja na otwarcie Kierunku Lekarskiego!

Wydział Medyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego we współpracy z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim nr 1, Podkarpackim Centrum Onkologii, Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim nr  2, Urzędem Marszałkowski  Urzędem Miasta serdecznie zapraszają na:

Bezpłatne pomiary i badania: UDP kończyn dolnych, składu masy ciała i zawartości tkanki tłuszczowe, poziomu cukru we krwi, ciśnienia tętniczego krwi, spirometrii, poziomu pojemności płuc.

Darmowe konsultacje lekarzy specjalistów z Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 i Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2: DIABETOLOGA, KARDIOLOGA,  CHIRURGA, PEDIATRY dostępne będą w Galerii Rzeszów , natomiast OKULISTY*, ONKOLOGA* Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 i Podkarpackim Centrum Onkologii

*Na hasło Biała sobota: nieodpłatnie będzie można wykonać w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 i Podkarpackim Centrum Onkologii:

mammografię, diagnostykę prostaty, USG piersi, USG tarczycy, USG jamy brzusznej, cytologię, diagnostykę zaćmy i jaskry.

Przyjdź. Zbadaj się i zmień nawyki na zdrowe!

Sobota 3 października od 10 do 14  Festiwal Zdrowia w Sercu Miasta- specjalna edycja na otwarcie Kierunku Lekarskiego na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Serdecznie zapraszamy!