II UNIWERSYTECKI STUDENCKI RAJD PIESZY

Plan rajdu:

Dzień I:

Wyjazd z Rzeszowa o godzinie 15:00 z parkingu przed budynkiem Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Rejtana 16c, przejazd przez Brzozów, Sanok, Lesko do Wetliny, przyjazd około godziny 18:00, zakwaterowanie, kolacja (prowiant własny), uroczyste rozpoczęcie rajdu, nocleg.

Dzień II:

Pobudka, śniadanie (prowiant własny) , wyjazd autobusami na trasę o godzinie 9:00:

A) przejazd autobusem na Przeł. Wyżnią, wycieczka piesza na trasie: Przeł. Wyżnia – Schronisko PTTK Chatka Puchata na Połoninie Wetlińskiej – Przeł. M.Orłowicza – Wetlina; czas przejścia ok. 5h

B) przejazd autobusem przez Przeł. Wyżnią, Berehy Górne na Przeł. Wyżniańską, wycieczka piesza na trasie: Przeł. Wyżniańska – Bacówka PTTK pod Małą Rawką – Mała Rawka – Wielka Rawka – Mała Rawka – Dział – Wetlina, czas przejścia. Ok 5h

C) przejazd autobusem przez Kalnicę do Jaworzca, wycieczka piesza na trasie: Jaworzec – Bacówka PTTK w Jaworzcu – Krysowa – Wysokie Berdo – Przeł. M.Orłowicza – Wetlina, czas przejścia ok. 5h.

Około 15:00 zejście do Wetliny.

15:00 – 16:30 czas wolny

17:00 Pokazy ratownicze bieszczadzkiej grupy  GOPR

18:00 Uroczysta kolacja przy ognisku, wystąpienie JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego, zaproszonych gości oraz podróżników, koncert

Dzień III:

Pobudka, śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd autobusami na trasę o godz. 8:00

Przejazd autobusem do Ustrzyk Górnych, wycieczka piesza: Ustrzyki Górne – Połonina Caryńska – Brzegi Górne czas przejścia ok. 5h

Powrót autokarami do Rzeszowa

Cena 80 zł/os

Cena zawiera: Ubezpieczenie NNW, przejazd autokarami, noclegi w ośrodku Piotrowa Polana w Wetlinie, bilety wstępu do Parku Narodowego,  wieczorna impreza wraz z wyżywieniem oraz koncertem, pokazy ratownictwa GOPR.

Cena nie zawiera: Wyżywienia z wyjątkiem sobotniej wieczornej imprezy (piątek kolacja, sobota śniadanie, wyżywienie na trasach)