Archiwum aktualności

Jeszcze tylko do 30.11 studenci mogą zarejestrować się do udziału w programie "Zwolnionych z Teorii."

To sposób na wsparcie społecznych inicjatyw, zdobycie profesjonalnej wiedzy o zarządzaniu projektami i cennego doświadczenia potwierdzonego prestiżowym certyfikatem Project Management Institute R.E.P. Na najlepszych czekają zaproszenia na staże do PZU, T-Mobile, BZ WBK, Microsoft, McKinsey i parudziesięciu członków Polskiej Rady Biznesu.

Jest to innowacyjny program rozwijający w młodych ludziach przedsiębiorczość a jednocześnie działania społeczne. Studenci w grupach od 3 do 10 osób realizują przy wsparciu naszego Przewodnika na www.zwolnienizteorii.pl i pod okiem Mentorów własne projekty społeczne. Na potwierdzenie zdobytego doświadczenia i profesjonalnej wiedzy otrzymują wyróżniający na rynku pracy certyfikat z zarządzania projektami Project Management Institute R.E.P. oraz zyskują dostęp do programu stażowego u naszych Partnerów: PZU, T-Mobile, BZ WBK, Microsoft, McKinsey oraz parudziesięciu członków Polskiej Rady Biznesu.

Więcej informacji i rejestracja na www.zwolnienizteorii.pl