Archiwum aktualności

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godz.19.00 – 21.00 w Domu Studenckim „FILON”
ul. Cicha 4 Sala Konferencyjna / parter /.

We współpracy z Podkarpackim  Wojewódzkim Związkiem Brydża Sportowego w Rzeszowie od dwóch lat, reaktywowaliśmy po trzydziestoletniej przerwie, akademicką sekcję w brydżu sportowym w Rzeszowie.

Polscy studenci są Akademickimi Mistrzami Europy ( Pol. Wrocławska ) !!!

Oferta nasza dotyczy studentów i pracowników, którzy chcą się nauczyć tej interesującej gry w formie sportowej i brydżystów grających w turniejach krajowych i zagranicznych.
Warto spróbować !!!

W naszej sekcji czynny udział biorą pracownicy naukowo – dydaktyczni naszego Uniwersytetu
( Pan Rektor UR prof. dr hab. Aleksander Bobko, dr hab. prof. UR Stanisław Sadło, dr inż. Agata Pierścieniak ). Gra student IV roku Prawa Kamil Nowak – brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów w Brydżu Sportowym, grają i są już po drugim turnieju wśród „zawodowców” Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Brydża Sportowego w Rzeszowie, nasi studenci:
Aneta Rodzeń i Klaudia Piestrak ( II r. Tech. Żywności ), Mateusz Drozd ( II r. F.Ger. ), Krzysztof Czop
( III r. ETI ), Marcin Sternicki ( III r. Matematyka ), Mateusz Kopko, Bogumił Fedoryj i Wojciech Kasprzak ( wszyscy II r. Informatyka ).

Mamy ambicje, mamy zamierzenia, mamy plany!!!

ZAPRASZAMY i CZEKAMY NA WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opiekun Sekcji Brydża Sportowego KU AZS UR

mgr Adam Maryniak