Konferencja “BIOTECHNOLOGY FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji 5th International Young Scientists Conference „Human - Nutrition - Environment” “BIOTECHNOLOGY FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT”

Głównym celem konferencji jest integracja środowiska młodych naukowców z Polski i zagranicy (studentów i doktorantów) oraz wymiana doświadczeń naukowych. Tematyka konferencji związana jest z zagadnieniami dotyczącymi szeroko pojętej biotechnologii, technologii żywności oraz wpływu środowiska i różnych czynników na zdrowie i funkcjonowanie organizmu ludzkiego. Podczas konferencji studenci zaprezentują wyniki swoich badań naukowych. W konferencji wezmą udział uczestnicy z Polski oraz zagranicy. Konferencja ta wpisuje się również w obchody 5 - lecia powstania Studenckiego Koła Naukowego Technologów Żywności „FERMENT” i będzie okazją do uczczenia tego wydarzenia.

Więcej informacji: