Archiwum aktualności

Konferencja Naukowa organizowana przez pracowników Katedry Instytucji Prawnych i Praw Człowieka WPiA

Uprzejmie informujemy, że w dniach 13-14 maja 2016 r. w miejscowości Jasionka k. Rzeszowa odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "IDEA WOLNOŚCI  I NIEZALEŻNOŚCI W PAŃSTWIE DEMOKRATYCZNYM – PROBLEMY USTROJOWE", organizowana przez pracowników Katedry Instytucji Prawnych i Praw Człowieka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Konferencja ta jest związana z jubileuszem 40 - lecia pracy naukowej prof. dr hab. Haliny Zięby-Załuckiej. Jej cel stanowi wymiana poglądów i doświadczeń, prezentacja wyników badań dotyczących wskazanej tematyki,  integracja środowiska naukowego, a także wydanie księgi jubileuszowej.