Archiwum aktualności

Konferencja naukowa ph. "Spring Biogerontological Meeting: Molecular targets of natural and synthetic agents for anticancer and antiaging therapy"

W dniach 23 – 24 maja 2014 r. w Pałacu Tyszkiewiczów w Weryni (k. Kolbuszowej) odbędzie się konferencja naukowa ph. "Spring Biogerontological Meeting: Molecular targets of natural and synthetic agents for anticancer and antiaging therapy" organizowana przez Koło Naukowe Biotechnologii “Bio-Tech” we współpracy z Zakładem Genetyki Pozawydziałowego Zamiejscowego Instytutu Biotechnologii Stosowanej i Nauk Podstawowych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W proponowanych blokach tematycznych zostanie poruszony szereg tematów związanych ze zjawiskiem starzenia komórkowego, nutraceutykami oraz żywnością funkcjonalną, a także możliwości wykorzystania naturalnych substancji w przeciwdziałaniu starzeniu.

W załączeniu znajduje się program konferencji, natomiast dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: http://konferencja-nutraceutyki.cba.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału!