Archiwum aktualności

Konferencja podsumowująca "Rozwój Uniwersytetu Rzeszowskiego szansą dla regionu" (wideo)

W dniu 25.03.2014r. na Uniwersytecie Rzeszowskim odbyła się konferencja podsumowująca projekt pt. „Rozwój Uniwersytetu Rzeszowskiego szansą dla regionu" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Konferencja skierowana była do szerokiego grona osób oraz instytucji, które brały udział w działaniach zrealizowanych w ramach projektu, w tym szeroko reprezentowanego grona studentów oraz pracowników uczelni.
Wystąpienia na konferencji, w ramach zorganizowanego panelu dyskusyjnego, wygłosili przedstawiciele instytucji gospodarczych, a mianowicie:
Andrzej Czarnecki, Dyrektor ds. Komunikacji, WSK Rzeszów
Andrzej Pelczar, Prezes Zarządu OPTeam S.A.
Janusz Matusz  V-ce Prezes Zarządu Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Sanoku
Ryszard Wożniak, Prokurent i członek Zarządu OPTeam S.A.
Marek Goliszewski - Prezes Business Center Club, członek  Loży Założycieli,
Wojciech Bystroń, Prezes Zarządy SPAR Polska – Polskie Sklepy Spożywcze
Dr Marek Ortyczyński - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Gospodarzem konferencji był Menadżer projektu  Prorektor Uniwersytetu  Rzeszowskiego ds. Rozwoju dr hab. prof. UR Czesław Puchalski.

fot. Małek Media