Archiwum aktualności

Konferencja „Współpraca polsko-hiszpańska na rzecz rozwoju odnawialnych źródeł energii i smart cities",

W dniu 25 czerwca 2015 r. w auli głównej budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie się konferencja organizowana przez działający przy Uniwersytecie Rzeszowskim Podkarpacki Klaster Energii Odnawialnej (PKEO), Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. (RARR) we współpracy z Uniwersyteckim Centrum Transferu Technologii UR pn. „Współpraca polsko-hiszpańska na rzecz rozwoju odnawialnych źródeł energii i smart cities", która zamyka projekt ADELANTE. Projekt był realizowany przez PKEO wraz z partnerami: RARR oraz Andaluzyjski Klaster Energii Odnawialnej z Hiszpanii. Celem projektu było zwiększenie potencjału adaptacyjnego i konkurencyjnego mikro, małych i średnich przedsiębiorstw branży ekeoenrgetycznej zlokalizowanych w woj. podkarpackim.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezydent Miasta Rzeszowa.