Archiwum aktualności

Międzynarodowa konferencja naukowa pt. „Czy stracone pokolenie? Młodzież i jej dylematy na początku XXI w.”

W dniach 20-21 maja 2014 r. odbędzie się międzynarodową konferencja naukową „Czy stracone pokolenie? Młodzież i jej dylematy na początku XXI w.". Wydarzenie odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.

Organizatorami przedsięwzięcia jest: Instytut Socjologii Uniwersytetu Rzeszowskiego wraz Instytutem Socjologii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, Katedrą Socjologii, Politologii i Prawoznawstwa Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Drohobyczu, Instytutem Socjologii Narodowego Uniwersytetu w Charkowie, Zakładem Socjologii Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Sekcją Socjologii Młodzieży i Edukacji Polskiego Towarzystwa Socjologicznego oraz Towarzystwem Socjologicznym Ukrainy.