Archiwum aktualności

Międzynarodowa konferencja naukowa pt. Partnerstwo międzysektorowe na rzecz rozwiązywania problemów społecznych

W dniu 20 maja 2014 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim (ul. Prof. S. Pigonia 1, budynek AO) odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa – pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Obywatelskich dr hab. prof. UKSW Ireny Lipowicz – pt. Partnerstwo międzysektorowe na rzecz rozwiązywania problemów społecznych. Organizatorami wydarzenia są: Zakład Socjologii Problemów Społecznych Instytutu Socjologii Uniwersytetu Rzeszowskiego, Katedra sociálních studií a speciální pedagogiky Technickej univerzity v Liberci, Zakład Pracy Socjalnej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku oraz Fundacja na rzecz Rozwiązywania Problemów Społecznych „Societatis”. W proponowanych blokach tematycznych zostanie poruszony szereg tematów związanych z partnerstwem, współdziałaniem, współpracą na rzecz rozwiązywania problemów społecznych.