Archiwum aktualności

Nabór wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów.

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego, w ramach programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych podejmujących studia po raz pierwszy na studiach pierwszego stopnia lub jednolitych studiach magisterskich. Nabór wniosków rozpocznie się 12 października 2015 r. i kończy się 31 października 2015 r. Szczegółowe informacje znajdują się w ogłoszeniu, które można znaleźć w plikach do pobrania.

Wszelkie niezbędne informacje na temat programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego znajdują się na stronie internetowej www.edukacja.wrotapodkrapckie.pl w zakładce Stypendia dla studentów. Dodatkowe informacje, zainteresowani wsparciem stypendialnym, mogą również uzyskać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie – w Departamencie Edukacji, Nauki i Sportu, al. Łukasza Cieplińskiego 4, pokój 239 b, telefon: (17) 747 60 43, adres e-mail: m.franczyk@podkarpackie.pl.

Stypendium zostanie wypłacone jednorazowo w kwocie min. 2000 zł brutto.

Maksymalna liczba stypendiów: 100.