NOWE PROJEKTY NA UNIWERSYTECIE RZESZOWSKIM

Uniwersytet Rzeszowski zdobył kolejne fundusze na realizację projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W konkursie zamkniętym nr 1/POKL/4.1.1/2011 o dofinansowanie projektów dotyczących programów rozwoju uczelni w ramach Priorytetu IV POKL Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni  projektUR - nowoczesna uczelnia” uzyskał 15 miejsce na liście rankingowej na 188 złożonych wniosków - wnioskowana kwota ok. 6 mln zł.

Drugi projekt „Być przedsiębiorczym - nauka przez praktykę” w ramach konkursu otwartego nr 2/POKL/3.3.4/2011 na Opracowanie i pilotażowe wdrożenie programów, materiałów dydaktycznych i  metod kształcenia dotyczących m.in. kształcenia w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych i technicznych oraz przedsiębiorczości zajął 6 miejsce na liście rankingowej na 162 złożone wnioski - wnioskowana kwota ok. 2 mln zł.