OGŁOSZENIE !

OGŁOSZENIE !!!

do studentów/doktorantów, którzy złożyli lub będą składać wniosek o przyznanie świadczeń pomocy materialnej w systemie WIRTUALNA UCZELNIA

W ZWIĄZKU Z BŁĘDNYMI DANYMI DOTYCZĄCYMI NUMERÓW KONT BANKOWYCH STUDENTÓW/DOKTORANTÓW NALEŻY ZWERYFIKOWAĆ SWÓJ NUMER KONTA W SYSTEMIE WIRTUALNA UCZELNIA NASTĘPUJĄCO:

1.    zaloguj się w systemie WIRTUALNA UCZELNIA

2.    w zakładce TWOJE DANE FINANSOWE – KONTA BANKOWE - sprawdź numery kont, które znajdują się w systemie zaznacz – KONTO PODSTAWOWE – na które ma być wypłacone stypendium lub inne świadczenia z uczelni

3.    Jeżeli w systemie nie ma twojego aktualnego numeru konta, lub obecnie je zmieniłeś – DODAJ NOWE KONTO pamiętaj zaznacz wprowadzone konto jako konto podstawowe.

4.    Po wydrukowaniu wniosku sprawdź jeszcze raz czy wydrukowane na wniosku konto bankowe jest prawidłowe.

5.    Jeżeli złożyłeś już wniosek a nie dokonałeś weryfikacji numeru konta bankowego w systemie – zrób to teraz !

6.    PAMIĘTAJ!!! Wszelkich zmian w numerze konta – np. w trakcie roku akademickiego, kiedy stypendium jest już wypłacane -  dokonujesz sam – należy je zmienić zgodnie z procedurą wskazaną wyżej.

7.    Uwaga!!! Zanim zapiszesz zmiany w numerze konta sprawdź kilka razy jego poprawność