Podziękowanie dla Wydziału WF od Rektora UR na ręce Dziekana WWF

Pragnę serdecznie podziękować pracownikom i studentom Wydziału Wychowania Fizycznego za nieocenioną pomoc i trud włożony w przygotowanie organizacyjne i merytoryczne V Forum Innowacji oraz I Forum Turystycznego Państw Karpackich. Szczególnie dziękuję za to, że podzieliliście się Państwo z nami swoją wiedzą, doświadczeniem i czasem. Tegoroczne Forum zostało zorganizowane w profesjonalny sposób. Sukces tego, cieszącego się dużym zainteresowaniem wydarzenia, nie byłby możliwy bez Państwa udziału i zaangażowania. Korzystając okazji życzę Państw pomyślności w dalszej działalności, powodzenia we wdrażaniu nowych projektów oraz satysfakcji zawodowej. Prof. dr hab. Aleksander Bobko, Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego.