Archiwum aktualności

Pozytywna ocena w sprawie jakości kształcenia na kierunkach "wychowanie fizyczne" i "turystyka i rekreacja"

W dniu 30 czerwca 2011 roku Państwowa Komisja Akredytacyjna wydała ocenę pozytywną w sprawie jakości kształcenia na kierunkach "wychowanie fizyczne" i "turystyka i rekreacja" prowadzonych na Wydziale Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia. Tym samym PKA stwierdza, że Wydział WF spełnia wymagania kadrowe, programowe i organizacyjne, posiada odpowiednią bazę materialną do prowadzenia w/w kierunków kształcenia, a poziom prowadzonych studiów odpowiada kryteriom jakościowym. Następna ocena jakości kształcenia na kierunku "wychowanie fizyczne" oraz "turystyka i rekreacja" na Wydziale Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego powinna nastąpić w roku akademickim 2016/2017.