Archiwum aktualności

[PRZENIESIENIE] Piknikowo - grillowe zakończenie sezonu wakacyjno - urlopowego Pracowników i Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego w NTB ACTIVE CLUB w Głogowie Młp.

KOMUNIKAT !!!!!!!!!!!!!

Organizatorzy imprezy pn. "Piknikowo-grillowe zakończenie sezonu wakacyjno-urlopowego pracowników UR i ich rodzin i sudentów w NTB Active Club" uprzejmie informują Państwa, że  względu na aurę i złe prognozy pogody na weekend zmuszeni jesteśmy przenieść nasze Spotkanie na 2 października / piątek / br.
Wszystkie warunki Pikniku wymienione na Plakacie zostają zachowane.
P.S. Dla tych osób, które nie mogą wziąć udziału w Pikniku 2.09. br. a zapłaciły należność na konto SSiA UR, będą zwracane pieniądze po wcześniejszym powiadomieniu telefonicznym lub mailowym Koordynatora Imprezy, Adama Maryniaka, tel. 501 045 646
e-mail: adam.maryniak@interia.pl

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów UR
Samorząd Studentów UR
Grupa Biegowa Uniwersytetu Rzeszowskiego ( G.B.U.R )
Termin: 26.09.2015 r. godz.15.00
Miejsce: NTB Active Club w Głogowie Młp.

Koszt:
Pracownicy: 50 zł od osoby
Studenci: 40 zł/os
Dzieci: 30 zł/os
W programie: golf dla dzieci i dorosłych, siatkówka plażowa, halowa piłka nożna dla dzieci i młodzieży, Nordic Walking, animacje oraz gry i zabawy dla dzieci, aerobik dla dzieci i dorosłych, taniec towarzyski etc.
Atrakcje artystyczne: STS "AKSEL" Rzeszów, UKS "Sokół" Rzeszów, BallWizards, CSW w Rzeszowie.
Dyskoteka: DJ KLUSEK i DJ ADAMOS

Wpłaty do dnia24 września, na konto:
SSiA UR z dopiskiem: Piknik w NTB
51 8642 1126 2012 1124 7588 0004

Z A P R A S Z A M Y !

P.S. Istnieje możliwość dojazdu do Głogowa i powrotu autokarem za dodatkową opłatą.

Informacje szczegółowe udzielają:
Adam Maryniak tel. 501 045 646 adam.maryniak@interia.pl