PwC Day na Uniwersytecie Rzeszowskim!

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie z cyklu:

‪#‎DzieńZPracodawcą‬

PwC Day na Uniwersytecie Rzeszowskim!

Kiedy?
Czwartek, 28 kwietnia od 09:30 do 16:30

Gdzie?
Czekamy na Ciebie w budynku A0 w kampusie UR przy ul. Pigonia 1

Dla kogo?
Studentów i absolwentów, którzy chcą nas lepiej poznać. Porozmawiać przy kawie o możliwościach rozwoju w nowym biurze PwC w Rzeszowie.

Co dla Was przygotowaliśmy?

9:30 - 16:30 – dobra kawa i konsultacje CV w strefie networkingu PwC w holu głównym!
Zapraszamy na spotkanie z rekruterami PwC - będziesz miał okazję nas poznać i dowiesz się więcej o możliwościach rozwoju. Zabierz ze sobą CV i skorzystaj z rad ekspertów.
Wstęp wolny!

10:00 - 13:30 warsztat "Praktyczna lekcja audytu - audyt spółki handlowej" prowadzony przez ekspertów PwC.
Wciel się w rolę konsultanta i dowiedz się między innymi jakie trudności wiążą się z projektami audytowymi.
W planie mamy m.in.:
- analizowane procedury potwierdzenia otrzymania środków pieniężne
- wycenę zapasów
- testowanie zwiększenia środków trwałych
- analizowanie procedury potwierdzania należności handlowych
- analizowanie rezerw na prowadzone sprawy sądowe

12:00 - 14:00 warsztat "Personal Branding" prowadzony przez specjalistów zespołu rekrutacji PwC
Nie pozostawaj w cieniu innych, wyróżnij się. Gotowej recepty nie ma, bo każdy z nas jest inny i to jest najlepsza wiadomość. Wizerunek i Przywództwo - czy coś je łączy? Kim jest dobry lider? Wszystkiego dowiecie się na warsztacie. Zapewniamy, że będzie inspirująco.
......................................................................................................

UWAGA!
Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona - zainteresowanych prosimy o przesłanie maila na adres: k.antochow@ur.edu.pl
W tytule wpisz: nazwę warsztatu, na który chcecie się zapisać. W treści wskażcie imię i nazwisko; rok studiów; kierunek studiów. W mailu zwrotnym otrzymasz informacje o miejscu warsztatu.

Czekamy na Ciebie!