Archiwum aktualności

Senat RP w XXI wieku – cykl spotkań Spotkanie inauguracyjne – sen. Konstanty Radziwiłł: „Założenia reformy służby zdrowia”

Senat RP w XXI wieku – cykl spotkań

14.11.2016, g. 15.00, Aula „Kula”, Uniwersytet Rzeszowski, ul. Pigonia 1

Sen. Aleksander Bobko wraz z Instytutem Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego rozpoczyna cykl spotkań "Senat RP w XXI wieku". Cykl ten ma służyć przybliżeniu mieszkańcom Rzeszowa oraz Podkarpacia bieżących prac Senatu, jego historii i znaczenia w ustroju Rzeczypospolitej oraz promowaniu spraw naszego regionu wśród członków Izby Wyższej parlamentu. Cały cykl został objęty patronatem honorowym przez Stanisława Karczewskiego, Marszałka Senatu RP oraz prof. dr. hab. Sylwestra Czopka,  Rektora UR.

Gościem inauguracyjnego spotkania, w auli "Kula" budynku A0 UR, będzie senator i minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Spotkanie ma charakter otwarty. Po wystąpieniu sen. K. Radziwiłła będzie możliwość zadawania pytań.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1454641667898284/

Kontakt: www.aleksanderbobko.pl