Siatkarze UR najlepsi na Podkarpaciu

Reprezentacja Uniwersytet Rzeszowski zdobyła 1 miejsce w Akademickich Mistrzostwach województwa Podkarpackiego.  Wszyscy zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony, turniej był okazją do sprawdzenia nowych zawodników/studentów, którzy zasilili drużynę Uniwersytetu Rzeszowskiego. To dobry znak przed zbliżającymi się Półfinałami Akademickich Mistrzostw Polski organizowanymi w Rzeszowie w dniach 10-13 kwietnia, Hala WWF ul. Hoffmanowej oraz ROSiR ul Pułaskiego.
Serdecznie zapraszamy do wsparcia dopingiem naszej reprezentacji od  poniedziałku 11.04 do 13 .04.
Pierwsze 4 zespoły awansują do Finałów AMP rozgrywanych w tym roku w Warszawie, w których weźmie udział 16 najlepszych drużyn akademickich.

Skład Drużyny AM Podkarpacie: Mateusz Goryl (kapitan), Wiczkowski Dawid, Jakub Kalandyk, Kotyla Tomasz, Matuła Rafał, Kozdroń Patryk, Jakóbski Dawid, Pachliński Krystian, Szot Andrzej, Pszonka Jacek, Cebula Maciej, Rataj Rafał, Dziadosz Krzysztof, Głód Tomasz Trener: Wojciech Bajorek nagrodę MVP turnieju finałowego otrzymał: DAWID Wiczkowski.