Studenci Dzieciom czyli Mikołajki 2015

Celem akcji jest pomoc dzieciom z placówek opiekuńczo wychowawczych.

Organizatorem zbiórki jest Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Samorząd Studentów Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego w porozumieniu z Samorządami Wydziałowymi Uniwersytetu Rzeszowskiego. Akcja będzie miała miejsce w dniu 14-16.12.2015 r., a zakończenie odbędzie się podczas imprezy charytatywnej w studenckim klubie „Pod Palmą” przy ul. Cichej, która w tym roku odbędzie się 16 grudnia (środa).
Podczas imprezy przewidziane są liczne konkursy, loteria oraz drobne upominki rozdawane przez Mikołaja. Imprezę rozkręci DJ Klusek.

Wstęp na środową imprezę będzie odbywał się na podstawie zakupionych cegiełek. Koszt cegiełki to jedyne 5 PLN.

Cegiełki można nabyć w samorządach wydziałowych. Będą one również dostępne w dzień imprezy na bramce w Klubie Studenckim Pod Palmą.

Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy.