Studia podyplomowe Fotografia dziennikarska, promocyjna i użytkowa.

Studia podyplomowe Fotografia dziennikarska, promocyjna i użytkowa – zniżka dla pracowników i absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego

• Studia dla pasjonatów fotografii oraz wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnych zdjęć
    w działalności zawodowej.
  • Dwa semestry nauki, 168 godzin praktycznych zajęć, w tym 90 godzin warsztatów z różnych rodzajów fotografii.
  • W programie między innymi fotografia reklamowa, dziennikarska, portretowa, fotografia architektury, krajobrazu, fotografia w usługach on-line, fotoedycja, kompozycja tekstu
    i fotografii, dobór sprzętu fotograficznego.
  • Tylko doświadczeni praktycy wśród prowadzących zajęcia: m.in. Tadeusz Poźniak, Waldemar Sosnowski, Krzysztof Koch.
  • Do zapisu wystarczy dyplom studiów I stopnia.
  • Nabór trwa do 1 marca 2016 r., początek zajęć marzec 2016.
  • Zajęcia odbywać się będą w czasie zjazdów sobotnio-niedzielnych, jeden lub dwa razy
    w miesiącu.
  • Czesne za studia: 2 700 zł (płatne w dwóch ratach po 1350 zł), zniżka dla pracowników i absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego – czesne 2 500 zł.
  • Szczegółowe informacje: Instytut Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego, tel. 17 872 10 58, www.politologia.ur.edu.pl – zakładka studia podyplomowe.

Instytut Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego

al. mjr. W. Kopisto 2a, 35-959 Rzeszów