Studia podyplomowe - PROWADZENIE ZESPOŁÓW TANECZNYCH – TANIEC TOWARZYSKI

Szanowni Państwo!

Uniwersytet Rzeszowski zaprasza na drugą edycję studiów podyplomowych:

PROWADZENIE ZESPOŁÓW TANECZNYCH – TANIEC TOWARZYSKI

Studia trwają 2 semestry. Zajęcia edycji 2015/2016 rozpoczną się w październiku 2015 r. i potrwają do końca czerwca 2016 r.

Studia uprawniają Absolwentów do prowadzenia dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych w szkołach, w placówkach oświatowo-kulturalnych, sportowych oraz w różnych instytucjach kultury.

Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Przedmioty kierunkowe realizowane będą przez wybitnej klasy specjalistów z dziedziny tańca towarzyskiego: sędziego międzynarodowego mgra Romana Pawelca z Radomia i sędziego Kat. I mgra Łukasza Pawlaka z Lublina – trenerów, instruktorów tańca, mistrzów Polski w zawodowych i amatorskich parach tanecznych w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Przedmioty uzupełniające poprowadzą choreografowie o najwyższych kwalifikacjach i osiągnięciach zawodowych w Polsce oraz pracownicy naukowi Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Wszystkie zajęcia taneczne prowadzone będą od podstaw.

Informacje szczegółowe (w tym program studiów) oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo w załącznikach oraz na stronie internetowej studiów: http://www.ur.edu.pl/uniwersytet/jednostki/jednostki-pozawydzialowe/sko/studia-podyplomowe/specjalizacja-taniec-towarzyski

Uniwersytet Rzeszowski

Studium Kulturalno-Oświatowe