Sukces naukowy Pana dr Tomasza Bocera

Sukces naukowy Pana dr Tomasza Bocera pracownika Zakładu Genetyki Zamiejscowego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Rzeszowskiego

Z przyjemnością informujemy, że Pan dr Tomasz Bocer adiunkt pracujący w Zakładzie Genetyki w ostatnich tygodniach został współautorem dwóch prac opublikowanych w prestiżowych naukowych czasopismach o wysokim impact factor

Bocer T, Zarubica A, Roussel A, Flis K, Trombik T, Goffeau A, Ulaszewski S, Chimini G. The mammalian ABC transporter ABCA1 induces lipid-dependent drug sensitivity in yeast. Biochimica et Biophysica Acta (BBA) - Molecular and Cell Biology of Lipids Biochim Biophys Acta. 2011 Jul 22.
(Impact Factor 5.084)

Cal-Bakowska M, Litwin I, Bocer T, Wysocki R, Dziadkowiec D. The Swi2-Snf2-like protein Uls1 is involved in replication stress response. Nucleic Acids Res. 2011 Jul 15.
(Impact Factor 7.836)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych
Władze oraz pracownicy Zamiejscowego Wydziału Biotechnologii