Szkolenia organizowane przez StatSoft Polska

Zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez StatSoft Polska. Oferujemy najlepsze szkolenia poświęcone zastosowaniom analizy danych w różnych dziedzinach oraz metodom analizy danych.

Nasz nowy terminarz obejmuje ponad 70 szkoleń - zachęcam do zaplanowania już teraz udziału w dogodnych dla

Dlaczego warto uczestniczyć w naszych szkoleniach:

• Najwyższa jakość potwierdzona opiniami uczestników
  • Doświadczony i renomowany organizator
  • Doskonali wykładowcy - praktycy!
  • Forma warsztatowa - praktyczne ćwiczenia omawianych metod
  • Intensywne zajęcia - potężna dawka wiedzy "w pigułce"
  • Komfortowe warunki nauki (małe grupy, nowe centrum szkoleniowe)
  • Najlepszy stosunek jakości do ceny

Polecamy m.in. szkolenia:

Terminarz do końca 2014 r. w załączeniu.

Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego kursu - zapraszam do kontaktu.

Przesyłam pozdrowienia.

Z poważaniem
Elżbieta Mateja
StatSoft Polska
tel. (12) 428 43 00, faks (12) 428 43 01
info@statsoft.pl

Informacje o szkoleniach, nowych programach, interesujących książkach, seminariach itp. są przez nas przesyłane także tradycyjną pocztą. Jeżeli chce Pan otrzymywać informacje również w ten sposób, a adres zamieszczony na początku tego listu jest niekompletny lub nieaktualny, proszę o przesłanie listu z aktualnymi danymi na adres biuro@statsoft.pl. Jeżeli nie chce Pan w przyszłości otrzymywać od nas informacji, proszę wysłać list o treści "usuń" na adres biuro@statsoft.pl lub w inny wygodny dla Pana sposób poinformować nas o tym.