TRWA REKTURACJA DO PROGRAMÓW SANTANDER UNIVERSIDADES 2015

Bank Zachodni WBK, członek Grupy Santander, realizuje w Polsce programem Santander Universidades, który wspiera realizację różnorodnych projektów oraz inicjatyw podejmowanych przez uczelnie wyższe na całym świecie.

Zapraszamy do udziału w Programie Santander Universidades przygotowanym na rok 2015

Program W30 skierowany jest w szczególności do osób rozpoczynających swoją karierę zawodową. Osoby te powinny posiadać od 4 do 10 lat praktyki zawodowej w swojej dziedzinie. Uczestnicy z wyższym wykształceniem -  zwykle w ciągu siedmiu lat od ukończenia doktoratu lub otrzymania tytułu naukowego. Warunkiem uczestnictwa w programie jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, gdyż jest on językiem roboczym szkolenia.

Obszary rekrutacji kandydatów:

• Antropologia
  • Centra badań rasowych i etnicznych
  • Centra ds. konfliktów
  • Inżynieria środowiska
  • Ekonomia
  • Inżynieria środowiska
  • Prawa człowieka
  • Stosunki międzynarodowe/rozwój międzynarodowy
  • Prawo
  • Medycyna
  • Nauki polityczne
  • Zdrowie publiczne
  • Polityka publiczna
  • Socjologia
  • Urbanistyka / Architektura

Szczegóły można znaleźć w zakładce Program Santander Universidades.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 grudnia 2014.