Tydzień Filmu Niemieckiego 2015

I już po Tygodniu Filmu Niemieckiego...

W tym roku Tydzień Filmu Niemieckiego cieszył się wielkim zainteresowaniem. Bywało że brakowało miejsc siedzących. Łącznie filmy zobaczyło ponad 1000 widzów. Zaskoczeniem były filmy niemieckie w angielskiej wersji językowej. Zapraszamy w przyszłym roku! A w galerii trochę fotograficznych wspomnień.

Zapraszamy na Tydzień Filmu Niemieckiego 2015

Projekcje filmów odbywać się bedą w dniach 7-13 grudnia 2015 w Auli Głównej Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Prof. Pigonia 1, budynek A0. W poniedziałek, 7.12., nastąpi uroczyste otwarcie Tygodnia Filmu Niemieckiego - projekcja filmu o 18.00. W pozostałe dni projekcje odbędą się o godz. 17.00.

Wstęp wolny!

Tydzień Filmu Niemieckiego organizowany jest we współpracy z Konsulatem Generalnym Niemiec w Krakowie przez Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Pozostali partnerzy projektu wskazani są na plakacie. Patronem medialnym Tygodnia Filmu Niemieckiego w Rzeszowie jest Radio Rzeszów.

Repertuar:

1. Czas kanibali