Archiwum aktualności

UNIWERSYTET RZESZOWSKI ogłasza nabór na stanowisko RZECZNIKA PRASOWEGO UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO

UNIWERSYTET RZESZOWSKI

al. Rejtana 16c, 35-959 Rzeszów

ogłasza nabór na stanowisko

RZECZNIKA PRASOWEGO UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO

Wymagania kwalifikacyjne:

• wykształcenie wyższe (preferowane: dziennikarstwo, marketing, public relations)
  • doświadczenie w pracy z mediami
  • wiedza z zakresu mediów, public relations oraz marketingu
  • znajomość ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym
  • umiejętność obsługi mediów społecznościowych
  • umiejętność poprawnego, rzeczowego i zwięzłego formułowania wypowiedzi (także pisemnej)
  • doświadczenie w pisaniu i redagowaniu tekstów informacyjnych, promocyjnych, w tym informacji prasowych
  • swoboda w wystąpieniach publicznych
  • umiejętność wyboru tematów atrakcyjnych medialnie
  • umiejętność tworzenia i realizacji krótko i długoterminowych planów współpracy z mediami
  • umiejętność analitycznego myślenia, perswazji i negocjacji
  • wysoka kultura osobista, bezkonfliktowość, dyspozycyjność, komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagania dodatkowe:

• biegła znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość obsługi komputera (programy: Excel, Word, PowerPoint, Prezi)

Wymagane dokumenty:

• CV
  • list motywacyjny
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie
  • kserokopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających staż pracy lub odbytą praktykę (np. zaświadczenie od pracodawcy lub pisemne referencje z potwierdzeniem okresu zatrudnienia u danego pracodawcy)
  • próbki form dziennikarskich, np. informacja prasowa, wywiad dziennikarski, plan tygodniowy na Facebooka, Twittera lub You Tuba
  • kserokopie innych dokumentów z zakresu objętego wymaganiami dodatkowymi (np. dyplomy, certyfikaty, zaświadczenia, oświadczenia)
  • oświadczenie kandydata, że ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych
  • oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • oświadczenie o treści: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)

Wymagane dokumenty aplikacyjne umieszczone w kopercie z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko rzecznika prasowego Uniwersytetu Rzeszowskiego, należy składać osobiście w siedzibie Uniwersytetu Rzeszowskiego, al. Rejtana 16c, 35-959 Rzeszów,  Biuro Rektora, pokój nr 9 lub przesłać na powyższy adres w terminie do dnia 29 stycznia 2016 r.

Aplikacje, które wpłyną na Uniwersytet Rzeszowski po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Procedura rekrutacyjna:

I etap – weryfikacja CV oraz listów motywacyjnych

II etap – zadanie praktyczne

III etap – rozmowa kwalifikacyjna

Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną telefonicznie poinformowani w dniu 09.02.2016 r. o zakwalifikowaniu do II etapu oraz o terminie i miejscu zadania praktycznego. Kandydaci, którzy dostaną się do III etapu zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

UWAGA
Dokumenty aplikacyjne kandydatów niewyłonionych w drodze naboru, jak również dokumenty aplikacyjne niespełniające wymagań formalnych oraz dokumenty, które wpłynęły po terminie kandydaci mogą odebrać w Biurze Rektora, pokój nr 9 w terminie 1 miesiąca od zakończenia naboru. Dokumenty nieodebrane w terminie, o którym mowa wyżej, podlegają zniszczeniu.