Archiwum aktualności

Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Pedagogiczny, Zakład Dydaktyki Ogólnej i Systemów Edukacyjnych zaprasza na kurs „Tablica interaktywna w edukacji”

Szanowni Państwo

„Tablica interaktywna w edukacji”

opierający się na pracy zespołowej, wymianie doświadczeń praktycznych dotyczących przygotowywania materiałów multimedialnych w swojej pracy zawodowej. W ramach kursu uzyskają Państwo niezbędną wiedzę, materiały szkoleniowe a przede wszystkim podniosą swoje kompetencje i umiejętności w zakresie posługiwania się nowymi technologiami jakimi niewątpliwie są tablice interaktywne.

Kurs będzie obejmował następujące zagadnienia:

1. Zasada działania i oprogramowanie tablic interaktywnych.
  2. Praktyczne posługiwanie się tablicą interaktywną w nauczaniu przedmiotów szkolnych.

Zapraszamy do udziału w kursie

Termin rejestracji do: 07.02.2015

Termin rozpoczęcia zajęć: 14.02.2015

Wpłata jednorazowa w wysokości 420zł  7 dni od dnia realizacji pierwszych zajęć kursu